LINIA DO PRODUKCJI PASZTETÓW W PUSZKACH

Zapytaj o ofertę

Siemyśl, Polska

lubZadzwoń +48 94 351 88 73

Opis

LINIA DO PRODUKCJI PASZTETÓW W PUSZKACH


1.   Kotły parowe z koszami do gotowania surowca – 600 l. Wykonanie nierdzewne z aluminiowymi pokrywami. – 6 kpl. Ustawione w rzędzie; załadunek i rozładunek koszy elektrowciągiem + 2 kosze rezerwowe oraz elektrowciąg.

Do funkcjonowania pełnego systemu wymagany będzie dwuteownik przymocowany do sufitu. Po nim będzie jeździł elektrowciąg. Podana niżej cena nie obejmuje dwuteownika i jego mocowania.

Ponadto kotły wymagają zasilania parowego zredukowanego do ciśnienia 0,2 MPa (2 Atm.).

Wydajność całego systemu ok. 2 t/h ugotowanego surowca.

2.   Wilk do wstępnego rozdrabniania surowca Ć 160 mm – 2 szt.Wykonanie nierdzewne.

3.   Wywrotnica wózków (Cimbera) – 2 szt. do w/w wilków. Konstrukcja ze stali węglowej zabezpieczonej antykorozyjnie. Ramię wywrotne i całkowita obudowa zewnętrzna wykonane z materiałów nierdzewnych.

4.   Do przewozu surowca między kotłami, wilkami, kutrem i dozownicami potrzebnych będzie ok. 30 szt. wózków („Cimbera”) z przystosowanymi uchwytami współpracującymi z wywrotnicami znajdującymi się przy tych urządzeniach – wykonane w całości ze stali nierdzewnej.

5.   Kuter całkowicie nierdzewny z samozaładunkiem surowca oraz wyrzutnikiem farszu – pojemność misy 250 l.

6.   Myjka opakowań pustych w całości wykonana ze stali nierdzewnej – zasilanie myjki wodą ciepłą z sieci – 2 szt.

7.   Dozownice do pasztetów – konstrukcja lakierowana, części stykające się z surowcem z materiałów nierdzewnych – szt.2

8.   Wywrotnice wózków do dozownic do pasztetów – w wykonaniu jak w pkt. 3 („Cimbera”) – szt.2

9.   Zamykarki puszek WZ-65, lakierowane – przystosowane albo do puszek o przekroju fi 99, fi 73 mm. – 1 szt.

10.   Myjka opakowań pełnych z pompą obiegu wody i możliwością jej podgrzewania, w całości wykonana ze stali nierdzewnej – szt. 2

11.   Do linii potrzebne będą jeszcze przenośniki płytkowe – 4 szt. i stoły – 2 szt. łączące pracę wcześniej wymienionych urządzeń. Wykonanie ze stali nierdzewnej.

12.   Autoklawy WAA 6 – 2 szt. z pełną automatyką, wykonane ze stali kotłowej, zewnętrznie lakierowane lakierem odpornym na temperaturę.

Zapotrzebowanie pary zredukowanej do ciśnienia 0,4 MPa (4 Atm.) dostarczanej rurą o średnicy DN 65 mm – łącznie ok. 2 t/h. Zapotrzebowanie wody o ciśnieniu 0,4 MPa (4 Atm.) dostarczanej rurą o średnicy DN 65 mm w ilości nie mniejszej niż 40 m3/h łącznie. Zapotrzebowanie powietrza w ilości minimum 6 m3/h o ciśnieniu 0,8 MPa (8 Atm.) rurą o średnicy DN 25 mm.

13.   Dodatkowo potrzebne będzie 48 koszy autoklawowych wykonanych ze stali węglowej, lakierowane.

14.   Myjka opakowań po autoklawie z pompą obiegu wody oraz możliwością jej podgrzewania i suszarką puszek po myciu, wykonana ze stali nierdzewnej.

Do prawidłowej pracy wymagane jest podłączenie wody, pary i sprężonego powietrza.

15.   Etykieciarka potokowa - lakierowana.

16.   Tunel obkurczający pakiety (przy ręcznym formowaniu pakietów z puszkami) w całości wykonany ze stali nierdzewnej.


Przedstawiona propozycji linii do produkcji pasztetów będzie miała wydajność do ok. 2 t/h.

Aby na tej linii można było również produkować pasztety w słoikach, potrzebna będzie jedynie dodatkowo zakręcarka wieczek z automatycznym orientatorem

Specyfikacje

StanUżywane
Numer magazynowy700.3